Teď to všichni vidí! Snad nejznámější prostitutku Anglie Helen Woodovou (32) si fotbalisté Premier League posouvaly mezi sebou jako kazetu. Vše se však provalilo, když ji přistihli po boku Waynea Rooneyho (33). No a nyní ukázala, čím si dokázala omotat kolem prstu fotbalové hvězdy.

Woodová Ibizu prostě miluje. Za poslední tři měsíce se tma vybrala už podruhé. Na pláži popíjela s kamarádkou koktejly a chytala bronz. Dokonce se nebála shodit vrchní díl plavek a světu ukázat tak své poklady, o které byl ve fotbalových kruzích před deseti lety velká poptávka.

Dnes už Woodovo s prostitucí sekla. Britští novináři jí štědře zaplatili za to, aby se rozpovídala o mileneckém poměru s Rooney. V roce 2000, kdy Wayne čekal s manželkou Coleen první dítě, si od něj účtovala za noc 2000 eur. Co to bylo tehdy pro hvězdu Manchesteru United, když jeho výdělky za týden se počítali ve statisících. Helen něco vyhrála i v reality show a tak bídu nedrhne. Nyní se živí jako kosmetička se zaměřením na úpravu obočí.

2 x KOMENTOVÁNO

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here