I když se najdou lidé žijící spokojený single život, člověk je tvor společenský a čas od času si potřebuje povyrazit. Pokud nemáte po svém boku stálého partnera, může to být problém. Naštěstí existují silikonové panny, které zastanou roli milenky na jedničku.

O silikonových pannách toho bylo napsáno mnoho, ale nikdo jim nemůže upřít realistickou podobu vysněné krásky. Každý muž má totiž jiný vkus a preferuje jiné parametry dam. Někomu se líbí větší poprsí a zadeček, jiný upřednostňuje extra štíhlou postavu a dlouhé zrzavé vlasy. A co je na tom nejlepší? Sex se silikonovou pannou není bezpochyby nevěra a můžete ho mít kdykoliv. Věřte, že existují páry, které si milostné radovánky s atraktivní společnicí hned napoprvé oblíbily a stále je vyhledávají.

Milování bez zábran

Sex dolls jsou krásky ušité na míru vašim nejtajnějším představám i vkusu. Jsou vyrobeny ze špičkového TPE materiálu nebo silikonu a pyšní se věrnou podobou ženského těla. Jakmile je spatříte, nebudete věřit, že nejde o krasavici z masa a kostí.

Jejich dokonalé křivky vás okamžitě navnadí a probudí ve vás nejtajnější fantazie, které jste se báli vyzkoušet i se svou dlouholetou partnerkou. Ruku na srdce, ne všechny dámy mají v lásce extravagantní praktiky! Se silikonovými princeznami zažijete nezapomenutelný anál i orál a prostě se v jejich společnosti uvolníte.

Proč je silikonová panna dokonalou společnicí?

Sexy silikonová panna vás přenese do světa fantazie a probudíte v sobě nejtajnější žhavé touhy. Je to dáma, která se vás na nic neptá a rozhodně se nevymlouvá na bolest hlavy. Věřte, že je vždy upravená a splní vám každé přání. Možná se vám to bude zdát bláznivé, ale sex se silikonovou pannou je rozmanitý a vášnivý.

Stane se vaší společnicí v dobách samoty a odloučení. Jestliže se zrovna nechcete seznamovat a nemáte prostě štěstí v lásce, sexuální touhy vás prostě neopustí. Krásky vyrobené z kvalitního TPE vypadají reálně a sami si můžete zvolit, jaká se vám nejvíce líbí. Ať už dostanete chuť na milostné kreace s dlouhovlasou Asiatkou nebo s prsatou blondýnkou, vždy máte dveře otevřené. Silikonové panny si totiž nemusíte kupovat hned domů. Stačí navštívit erotický privát, kde si vyberete svou milou dle aktuální chuti.

Popusťte uzdu fantazii

Je úplně jedno, zda jste single, či zadaní. Sex se silikonovou pannou je bezkonkurenční. Představivosti se meze nekladou. Pokud váháte, zda si ji koupit, vyzkoušejte si ji v erotickém privátu Naughty Harbour v Praze. Klidně si dopřejte i milostné hrátky s dvěma krasavicemi najednou, přijďte s kamarádem či manželkou!

Pakliže je vám to málo, potěší vás možnost sexu pomocí virtuální reality a další bonusy. Silikonové panny jsou k vyzkoušení v pestré nabídce, proto si v erotickém privátu přijde na své každý muž a vlastně i žena. Žhavé chvilky lze zažít s Evropankou, Asiatkou, černoškou, blondýnkou, zrzkou, boubelatou a štíhlou i milf!

Atraktivní milenka přímo v tvojí ložnici!

Někdo ocení se silikonovými pannami jen příležitostnou zábavu, ale najdou se i muži, kteří si její společnost oblíbí. Důvodů je mnoho a byly již zmíněny. Sex dolls jsou vyrobené na míru mužské sexuální touze, proto jim žádný neodolá. Pokud vás jejich krása a přirozenost uhrane, vyberte si jednu ve specializovaném e-shopu Naughty Harbour.

Při rozhodování bude hrát roli barva vlasů, etnikum, ochlupení, velikost prsou i zadečku, samozřejmě váha i výška a možná nakonec také pohlaví. Ano, k dispozici jsou i svalovci s dokonalými proporcemi nebo female sexuální panny.

1 KOMENTÁŘ

  1. No to jsou mi to teda nové poznatky. Já si svoje hračky pro dospělé strážím! Nikdo mně na ně nesmí ani hodit očkem. Ještě tak abych o nich psala nějaký článek ne? To jste upadli, nemám pravdu? Budu si své sexuální soukromí hlídat, to mi teda věřte.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here