Ženy po milování málokdy chtějí rychlé odloučení a sprint do sprchy. Muži jsou spíše ti, co už po orgasmu tulení nepovažují za důležité. No vyplatí se ženě dát, co si žádá, protože jí to často udělá lépe než sex samotný a těžit z toho budete i vy.

Pět minut zůstaňte

Stačí pět až deset minut tulení po milování, aby bylo vše pro ženu krásné. Vztah, porozumění, váš den i intimní život. Jestliže toto umíte dopřát ženě, budete jejím postelovým hrdinou bez ohledu na to, kolik orgasmů s vámi dosáhne.

Ochranářské instinkty

Podle psychologických výzkumů je objímání pro ženy v partnerství jednou z nejdůležitějších tělesných činností. Protože jen tehdy se cítí dokonale chráněny. Lidé nejsou jen čistě racionální bytosti, ale založené i na podprahových reakcích. No a právě objetí a sebrání partnerky do náručí v ní vyvolává pocit bezpečí. Takovým gestem po milování si tak u ní budujete pověst dokonalého ochránce, se kterým se cítí bezpečně. Dokonce to účinkuje mnohem intenzivněji, než když budete dělat na ulici machra a hrát se na rváče. A přesně po tom ženy touží.

Specifický koktejl hormonů

Po sexu máme organismus doslova prošpikovaný hormony pohody a objetí ženě ještě dodá to nejlepší, co jí můžete namíchat. Čisté endorfiny, ale pozor, objímáním přidáváte i oxytocin. Ten se nevylučuje v takové míře při souloži, jako právě při objetí, tělesném kontaktu a spojení v náručí. Tento hormon se označuje také jako hormon čisté lásky. Proto pokud chcete ženě k pěknému zážitku z milování kromě hormonů štěstí nabalit i hormon lásky, nahou ji po milování objímejte. Po tomto hormonálním štěstí každá žena touží.

Kvality se přetaví do vztahu

Nejenže si vylepšíte skóre jako milenec, protože partnerce takto poskytnete vše, co jí tělesný kontakt s vámi může dát, ale díky ulpívání v náručí máte ještě jeden bonus, který se týká vás. Žena k partnerovi, který ji uspokojí sexuální a cítí se v jeho náručí v bezpečí, umí poskytnout ve vztahu neomezenou lásku a rozhodně ani nepomyslí na to, že by vás s někým podvedla. Oxytocin je totiž i hormon, který přirozeně utužuje vztah. Chcete-li mít šťastné partnerství, neodcházejte po sexu, ale k partnerce se přitulte.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here