Téma, o kterém se muži rozhodně nebaví rádi a ideálně se o něm nebaví vůbec. Přitom s problémy s erekcí se setkal téměř každý muž ve věku nad 30 let a snaha o to je utajit rozhodně není řešení.

Nejspíš každý muž se někdy v životě setkal se situací, že nedosáhl erekce. Poprvé se většinou ani on sám nijak neznervózňuje a vše se svede na stres a pracovní vytížení, malý červík pochybností ale přeci jen zůstane. K poruchám erekce může dojít z mnoha příčin a stres je samozřejmě jednou z nich. Nejčastěji ale hraje svou roli psychika, důležité je pak se k problému postavit jako chlap, což ale bývá kamenem úrazu. Občasné selhání ještě nemusí být erektilní dysfunkce, o té se mluví, až když problémy přetrvávají déle než půl roku. Dělat, že žádný problém neexistuje a vše je v pořádku není řešení, naopak může docházet ke zhoršování stavu i samotné psychiky. Muž sám sebe uvádí neustále do stresu, že opět selže, že se to opět nepovede a nakonec se začne sexu raději vyhýbat. Často ale stačí jen malá pomoc a vše se opět v dobré obrátí.

Změnit začarovaný kruh, kdy se muž utápí ve svých myšlenkách a  špatné náladě, mohou léky na podporu erekce. Je zbytečné pokoutně shánět léky na předpis jako je Viagra nebo její napodobenina,  Kamagra, jejíž prodej je v naší republice ilegální. Mohou spíše uškodit než pomoci, lepší je tak spolehnout se na legálně prodávané léky s prokázaným účinkem. Ten podle způsobu použití nastupuje půl hodiny až hodinu po požití tabletky, bere se tedy v předstihu před plánovaným stykem. Slouží i jako malá berlička pro nízké sebevědomí a strach z opětovného selhání, protože muž se cítí jistěji a spoléhá na pomoc tablety na erekci. Když se tak milostný akt povede, sebevědomí se vrací do normálu a samozřejmě se snižuje i stres.

Ke zlepšení celkového zdraví a tedy i lepší erekci pomáhá také dostatek spánku a odpočinku, vyvážená životospráva a omezení kouření a pití alkoholu. A samozřejmě i společné chvíle s partnerkou strávené mimo ložnici.

1 KOMENTÁŘ

  1. Zdravím jen bych chtěl dodat ještě před užíváním takových produktu třeba takových https://kamagraprodej.net/kategorie-produktu/genericka-levitra/ bych zkusil nějak přírodně doplnit testosteron, třeba změnou jídelníčku cvičením. A pak až po nějaké době když by to nefungovalo tak bych přikročil k nějakým praskum nebo stimulantům jako afrodisiaka atd. Je to jen můj osobní názor. Každý může uvážit podle sebe a svého zdraví.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here