Co se smí u nás, nemusí se smět v zahraničí. Porušení zákona, o kterém jsme u nás neměli ani potušení. A tak třeba nechtěně můžete dostat v lepším případě pokutu za porušení zákona, o kterém jste ani neměli tušení. Co si nastudovat, než vyrazíme na dovolenou do zahraničí?

I obyčejný polibek , ba jen na tvář  vás může vyjít velmi draho v zemích, jako je například Egypt ,Tunis či Spojené arabské emiráty. Chcete foto z Dubaje  kde si dáváte navzájem hubičku? Na to raději hned zapomeňte. Provinění nemusí cítit jen vaše peněženka, ale i svoboda. Za takovouto pro nás běžnou věc můžete  skončit až na deset dní za mřížemi. Kvůli jedné hubičce to určitě nestojí za to.

Sex na pláži, zvlášť třeba té španělské, také není dobrý nápad. Sice by si mnoho z nás tento zážitek rádo odvezlo, ale řekněte sami –  pokuta 75 000 EUR už je trochu drahý suvenýr, ne? Na sex na veřejnosti zapomeňte i v Londýně, tam by vás to mohlo stát až 250 liber nebo tři měsíce ve vězení. V Budapešti v Maďarsku to budete mít jednodušší, ale pouze za tmy. Ono ruku na srdce, kdo viděl sex v pravé poledne na Václavské náměstí.

Na zváženou je i fakt,  co si s sebou zabalíte do kufru. I to může být problém. Omezení se týkají i erotických hraček. Třeba do Číny nebo Japonska si vezměte, cokoli vás napadne. Užší výběr budete muset udělat při výletě do americké Arizony, kde jste omezeni na dvě erotické pomůcky .Na Alabamu  ale nebalte vůbec nic,  zde používání sexuálních hraček je ilegální.

Podobných smíte a nesmíte se v každé zemi dá najít několik. Rozhodně si kromě místních památek a oblíbených trhů před odjezdem zjistěte, i jak je to s věcmi kolem sexu a mazlení. Může vám to ušetřit hodně peněz i zbytečných starostí.

2 x KOMENTOVÁNO

  1. Zajímalo by mě, odkud je zdroj takových informací. Protože většina z nich mi přijde jako úplná blbost nebo že při sexu na pláži by vás musela nachytat přímo policie aby vám dala pokutu. Jinak co se týká Čech tak moje bývalá přítelkyně měla prý sex na Václavském náměstí sice prý jen nenápadně ale měla nebo to,aspoň tvrdila. Jinak co se týká mě tak bych radši volil něco v tomhle stylu https://escortprague.agency/cs/mesto/praha-5/ ať je to trochu diskrétnější a na veřejnosti to moc nevyhledávam. Radši nějaké klidné místo.

  2. Dobrý den, v článku píšete, že v Egyptě a Tunisku si nesmí dát pár na ulici ani pusu na tvář. Mě by zajímalo, jestli je to tak stejně i v Turecku. Vzhledem k jejich náboženství. A také by mě zajímalo, na co si dát pozor a raději nebáli do kufru. Narazila jsem sice na tento https://ahojalanya.cz/co-vzit-na-dovolena-turecko článek, co si do Turecka sbalit. Ale já bych teď potřebovala spíše opačnou radu, co si nebalit a na co si dát s partnerem pozor.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here