Každoročně se spousta mužů setká s potížemi při erekci. Možná byste čekali, že se s touto nepříjemností potýká starší „sorta“ pánů, senioři, ať už kvůli nemocem, věku nebo nevhodné životosprávě. Skutečnost je ale taková, že problémy s erekcí znají i muži mladí, třicetiletí, někdy i dvacetiletí. Proč tomu tak je? Zvláště díky nezdravému životnímu stylu.

Upravte životosprávu

Zdá se to snadné, ale nemusí tomu tak být. Aby vaše nepříjemné problémy s erekcí odezněly, je potřeba se zamyslet nad svým životem a změnit vše, co není pro tělo správné. Týká se to jak zdravé stravy, která by měla obsahovat libové maso, ryby, oříšky, semínka, kvalitní oleje, luštěniny, ovoce, zeleninu atd., tak dostatek tekutin. Naopak vyhýbat byste se měli fast foodu, kouření, alkoholu, jakýmkoli drogám.

Důležitý je i pohyb na čerstvém vzduchu, cvičení, relaxace, odpočinek u něčeho, co vás baví. Eliminujte stres, vyhýbejte se nadměrnému vypětí nebo přepínání. A když už k němu musí dojít, měli byste si pak správně odpočinout, dopřát tělu i mysli aktivitu, která je zklidní a dopřeje jim klid.

Léky a doplňky stravy

Kupříkladu na lékařský předpis je k dispozici známá Viagra. Nemusíte ale hned sahat po ní, respektive chodit k lékaři. Na našem trhu jsou i kvalitní doplňky stravy, které jsou účinné a jsou prověřené v mnoha zemích světa. Koupíte je bez předpisu a nebudou vás stát majlant. Právě takové jsou tabletky před sexem pro silnou erekci s názvem Merlix Perfektum. V balení je 12 kapslí a pomohou vám v okamžiku, kdy je užijete.

Dalším typem jsou tabletky na dlouhodobé užívání pro zlepšení sexuálního zdraví s názvem Merlix Senior. Pomáhají i k lepší imunitě, zvyšují hladinu testosteronu a tím zkvalitňují váš sexuální život.

Nenechte potíže s erekcí rušit váš spokojený život.

4 x KOMENTOVÁNO

  1. Dlouho jsem se ani nemusela rozhodovat. Když jsem si totiž uvědomila, že můj partnera nemá vůbec chuť na sex tak mně došlo, že asi bude potřebovat objednat nějaké vitamíny. Podle recenzí se hodně lidí nadchlo pro testosteronové tablety, a tak jsem nějaké to základní balení nakonec objednala. Povím vám že je to skvělý hnací motor.

  2. I taková bílá růže, kterou muž donese partnerce domů může v ženě vyvolat hezké pocity a může se tak kvalita sexu zvýšit. Alespoň to jsem se kdysi dočetla na jednom zahraničním fóru. Jestli je to pravda, tak to samozřejmě nelze objektivně říct. Né každá dívka je totiž na květiny.

  3. Abych mého muže dovedla opět ke kvalitnímu sexu, objednala jsem si nějaké sexy prádlo a k tomu jsem začala nosit po domácnosti zpevňující podprsenku, abych se mu také začala více vystavovat. Vypadá to, že to zabírá a konečně se po nějakém čase opět dostaneme do správného nastavení těl v posteli. Už aby to bylo.

  4. S manželem jsme se teď hodně proměnili co se toho sexuálního života týče. Na komodě už si neužíváme tolik jako tomu bylo dříve. Stali se z nás staromilci a prostě všechno jedeme v ložnici. Ten nábytek dostává aspoň méně zabrat. Kupovat stále nové postele sice budeme muset, ale třeba se i v tomto směru zklidníme.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here