Je to jen úlet. Něco neškodné, což však dokáže s naším sebevědomím udělat mnoho. Přiznali se čtenářky. A toto jsou 4 důvody, proč podle nich i zadané a spokojené ženy, z času na čas flirtují s ostatními.


Nuda v manželství

„Bohužel, stává se, že partneři se ve vztahu nudí. To je i můj případ. Manžela miluji, ale jsme spolu od střední, téměř 15 let a já mám občas pocit, že o něco přicházím. Tak si sem-tam vyrazím zaflirtovat. „Lucia (32)


Vzrušení

„Je to vzrušení, které čas od času každý z nás potřebuje. Já jsem spokojená se svým manželem, rozhodně nemám v úmyslu ho podvádět, ale prostě mám ráda ten riskantní pocit. Nejraději flirtuje s těmi, kteří by to klidně mohli na mě „prásknout“. Vím, že by se mi to mohlo vymstít, ale zatím se tak nestalo. „Martina (38)


Provokace jako předehra

„Můj manžel si užívá, pokud někde ve společnosti flirtuju před jeho očima s jinými. On miluje ten pocit, když jsem žádaná i u jiných a ještě více miluje pocit, když jim nakonec dá najevo, že i tak to bude on, kdo si mě nakonec odnese domů. Je to pro nás jakási předehra. „Andrea (28)


Sebevědomí

„Každá žena potřebuje občas zvednout sebevědomí. Neškodné flirtování je na to jako stvořené. Cítím se pak více sexy, sebevědoměji a více žensky a dokonce mladší. I když jsou ženy zadané, potřebují cítit, že jsou nadále atraktivní a žádané i pro jiné muže. Je to taková psychologie. „Katka (36)

2 x KOMENTOVÁNO

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here