… protože ho odeženete, vystrašíte a nakonec možná i ztratíte. A to přece nechcete, ne?

Miluješ mě?

Čerstvý vztah je velmi křehký a i když pociťujete zamilovanost a vnitřně máte pocit, že ho chcete všemi deseti, nedávejte to až tak najevo. Hlavně neříkejte první věty, které by měl říct první muž a to zcela spontánně, bez vynucení otázkou. Jasné, musí cítit, že máte zájem pokračovat ve vztahu, ale nemusí vědět, že jste z něj úplně mimo a že vás má zcela jistou. A už vůbec nesmí mít pocit, že ho do něčeho nutíte.

Vezmeš si mě?

Pokud toto dáte, tak to už je úplný trapas! Není divu, že se po takové větě lekne a stáhne. O ruku žádá zásadně muž a udělá to většinou tehdy, když si myslí, že byste mohli souhlasit.

Kolik vyděláváš?

Tak toto je zcela nevhodná otázka na začátek vztahu, protože o vás prozradí, že jste velmi zvědavá a ráda všude strkáte nos a ještě by si o vás mohl i pomyslet, že je výška jeho výplaty pro vás důležitá nebo hlavně rozhodující. Jasné, je důležité znát majetkové poměry někoho, s kým chcete být ve vážném vztahu, ale dá se to zjistit i jinak, než takovou drzou otázkou.

1 KOMENTÁŘ

  1. No a taky byste na něj neměli zkoušet takové podle vás naprosto nenápadné otázky typu kde se nosí zásnubní prsten? To vám hned uteče a nebo se v tom horším případě zastřelí. Přece na něj nemůžete tak moc naléhat, to se prostě nedělá. Mohla byste skončit sama a nebo také jako budoucí vdova.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here