Patříte k milovníkům přírody a rádi ji navštěvujete nejen v létě, ale i v zimě? Je vám sníh božskou nadílkou, na kterou se zimu co zimu náramně těšíte? Lyže vyndáváte ze skříně již v listopadu a ukládáte je v březnu, dubnu? Tak to se vám zaručeně bude líbit zimní dovolená, kde vám krásný dočasný domov poskytne hotel Nízké Tatry.

Hurá na Björnson

Nejznámější hotel Nízké Tatry, který můžete navštívit ve dvou, s partou přátel, s rodinou nebo jen tak o samotě, je hotel Björnson. Tento tatranský hotel najdete v Demänovské dolině, uprostřed lyžařského střediska Jasná – Nízké Tatry. Nachází se v blízkosti svahu a lanovky, díky čemuž se na lyžích z hotelu dostanete do celého střediska Jasná.

Ubytovat se můžete v původním hotelu Björnsonka, ve Ville, v Hostelu nebo v nově zbudovaných chatkách Tree Houses, které jsou nepřehlédnutelné a zanechají ve vás nevšední zážitek a klid. Ubytovací kapacita celého komplexu je 216 lůžek včetně přistýlek.

Co vše vám nabídne hotel Björnson?

Pokud se rozhodnete navštívit tento oblíbený hotel, Chopok budete mít na dosah. Leží totiž pod lanovkou. Spokojeni budete nejen s ubytováním, ale i s hotelovou restaurací, službami wellness, altánem s grilem, dětským hřištěm či půjčovnou kol. Firmy zde mohou pořádat teambuildingy, eventy nebo zvát firemní klientelu.

Využít můžete zajímavé a výhodné pobytové balíčky, s nimiž můžete vyzkoušet „Leden na sněhu“, balíček s názvem „Zima“, „Velikonoční balíček“, nebo třeba „Jarní balíček“ či „Letní balíček“. Nabídka se s postupem času obměňuje, a tak najdete vždy něco zajímavé podle roční doby nebo nadcházejících svátků.

Podívejte se sami na fotografie ubytování ať už na hlavní chatě, ve Ville nebo třeba v TREE HOUSES. Pokud využijete pobytové balíčky, prodloužený víkend vám bude cenově dostupnější.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here