Tajné přání devíti z deseti lidí, kterým příroda nenadělila zářivě bílé zuby, je právě bezchybný úsměv. Získat ho nemusí být tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Pro bílé zuby už nemusíte chodit jen do ordinací zubních lékařů a trávit tam dlouhé hodiny. Bělící pásky jsou revolučním způsob, jak si zuby bělit doma, který je velmi účinný a doporučovaný i dentálními hygieniky. Málokdo může říct, že má zuby dokonalé od přírody, většinou si navíc k zašedlé nebo zažloutlé barvě pomáháme i sami. Konzumace potravin s vysokým obsahem barviv zanechává na sklovině stopy a ta pak zbytečně tmavne. Mnoho barviv obsahuje cola, černá káva i čaj, červená řepa a víno a další potraviny, které se v našem jídelníčku velmi často vyskytují. Bělící pásky si poradí i s tímto zbarvením a výsledkem jsou zářivé, bílé zuby, za které by se nemusela stydět ani filmová hvězda. Aplikaci navíc pohodlně zvládnete doma, bez nutnosti návštěvy ordinace.

První výsledky jsou viditelné průměrně po pěti dnech. Zuby si před aplikací důkladně osušte, ideálně kapesníkem nebo papírovým ubrouskem, aby byly opravdu suché. Z průhledné fólie odlepte nejdříve kratší pásek, určený pro spodní zuby, a nalepte jej tak, aby se nedotýkal dásní. Pásek na zuby přitlačte a pomoci si můžete i nehty, kterými ho vtlačíte do mezizubních prostor. Stejný postup dodržte i u delšího pásku pro horní zuby. Působení je třicet nebo šedesát minut dle zvoleného typu pásků, po uplynutí požadované doby pásky ze zubů odlepte a zuby omyjte čistou vodou. Pro citlivé zuby jsou vhodné pásky šetrné ke sklovině.

Používáním zubní pasty s bělícím účinkem po ukončení kůry s bělícími pásky vám pomůže udržet dosažený efekt bělení a nedovolí zubům opětovné zabarvení.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here