Při cestování v autě můžeme využívat různé praktické vychytávky. Možná už jste o těch, o nichž budeme mluvit, ještě neslyšeli, možná jste je zaregistrovali, ale příliš o nich nevíte. Každopádně, řeč bude o deflektorech oken a přední masky.

Okna mohou zůstat pootevřená

Mnoho řidičů má rádo, když mohou mít pootevřená okýnka. To je většinou možné je v případě, že jedou pomalu, kupříkladu ve městě a za příznivého počasí. Jenže větrat chceme i jindy, např. při rosení se oken.

Právě za tímto účelem si pořizujeme praktické deflektory oken. Dražší jsou na větší auta, levnější na klasická osobní vozidla a přijdou vás asi na 600 Kč, záleží na typu vozidla. Vybírají se velmi jednoduše a zvládne to i mladá slečna. Stačí znát název vozu, jeho typ a rok výroby.

Kupříkladu okenní ofuky na Renault Clio 4 HB, L + P 2013 pro přední i zadní okna, stojí u vtvauto.cz 612 Kč.

Deflektory oken jsou určeny nejen do sychravého nebo studeného zimního počasí. Zajišťují přirozenou cirkulaci vzduchu v autě, a tak předejdete mlžení oken, jak se tomu v nepříznivém počasí děje. Deflektory chrání řidiče při otevření okýnka před nepříjemnými efekty proudícího vzduchu do auta, a tak můžete okna otvírat i za nepříznivého počasí. Zároveň získá auto zajímavý design. Pro svou praktičnost jsou vyhledávány i profesionálními řidiči. Jsou vyrobeny z polykarbonátu se sníženou propustností UV záření v kouřové barvě.

Deflektor na přední masku vozu

Víte, že se prodává i důmyslný deflektor přední masky? Vybírá se stejně, jako ty na okna a stojí něco málo přes 1 500 Kč. Chrání masku před poškozením kamínky, zajišťuje proudění vzduchu, jež odpuzuje hmyz a nečistoty z kapoty. Vyrábí se s vysoce kvalitního plastu.

Až do odvolání má vtvauto.cz dopravu zdarma na každý nákup. Využijte ji.

1 KOMENTÁŘ

  1. My cestujeme s manželkou převážně autem když jedeme někam na dovolenou. Často s sebou máme v autě i ochranu, protože vím, že se vždy může objevit po cestě chuť na to si užít. Takhle jsme jednou vyváděli a museli jsme v Rakousku hledat kontakt na někoho, kdo má originální díly Škoda https://www.cbdily.cz/ , protože jsme zničili tlumič u pravého zadního kola.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here