Je věčná škoda, že spousta mužů, přestože jim sluší nejrůznější zajímavé, krásné, syté barvy, nosí většinou jen modrou, šedou, hnědou, černou, případně podobné tmavé barvy. Přitom je tolik super oblečení v decentních barvách, které nejsou extravagantní, ale přitom muže příjemně rozsvítí a podtrhnou jeho pleť a vlasy, ať už jde o typ světlejší, nebo tmavý.

Mikiny s kapucí do nepříznivého počasí

Snad není muže, který by doma neměl mikinu. Velký nešvar ale je, že když si některou zamilují, nosí ji i v případě, že už má otrhané rukávy, prošoupané části u krku a podobně. Podívejte se na moderní pánské mikiny s kapucí, ve kterých budete vypadat přitažlivě a ležérně. Velmi trendy jsou mikiny s potiskem. Barevné, zajímavé a slušivé. Třeba model se sloupky textů z novin a nahodilých barevných geometrických tvarů. Anebo potisk jako z komiksu.  Vše na bílém podkladu. Tento typ mikin se hodí do práce i na volný čas. Barevná kombinace je ideální jak k modrým, tak černým, hnědým i béžovým riflím nebo kalhotám.

Máte rádi spíš jednoduchost? Tak to se vám může líbit klasická, jednobarevná mikina s kapucí. Jste tmavší typ? Kupte si žlutou, oranžovou, nebo třeba světlounce růžovou či mentolovou. K riflím jsou všechny bezva. Světlejším typům bude lichotit tmavě červená, trávově zelená i fialová. Vpusťte do šatníku barvu, kterou ještě nemáte. Uvidíte to kouzlo, které s vámi udělá.

Klasické rifle pro každého muže

I když se to nezdá, rifle ztrácí poměrně rychle praním svou původní barvu. I ta opraná je hezká, ale už to není ono. Prosto je dobré koupit si aspoň jednou za rok nové rifle ve střihu, který je právě moderní. Aktuálně se nosí rifle těsnější, s bočními kapsami, aplikacemi na kolenou, šisováním, stačením u kotníků…

Velký výběr za nízké ceny vás čeká na ozonee.cz.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here