Možná se tak narodila, možná je to AHAVA. Parafrázi slavné reklamy si čas od času vypůjčí každý schopný stylista a marketér. Vypovídá totiž o tom, že dokonalá žena neexistuje, nádherná žena od přírody je téměř nadpozemským úkazem a pravda je taková, že se každá slečna, dívka a paní musí o svou hezkou tvář a tělo zasloužit.

S tělem je to jednoduché. Stačí dodržet zdravou životosprávu, věnovat se aktivnímu pohybu a hydratovat kůži pomocí pleťových mlék a olejů. U obličeje je proces údržby, vedoucí k věčnému mládí, mnohem složitější. Proces stárnutí se sice nedá zcela zastavit, ale lze ho výrazně zpomalit pomocí specializovaných kosmetických prostředků.

 

Vše pro hezký kukuč

Příkladem je kosmetika AHAVA, která obsahuje vše, od čistících pěn počínaje, omlazujícími krémy a pleťovými séry konče. Aby pleť prospívala a došlo k redukci vrásek a zabránění tvorbě nových, je vhodné používat osvědčené postupy.

Nejprve pleť dokonale očistit pomocí jemné čistící pěny AHAVA CLEAR TIME TO CLEAR s obsahem minerálů, poté je vhodné použít pro maximální odmaštění a vyčištění pórů jemný peeling AHAVA CLEAR TIME TO CLEAR s bahnem, abychom dílo dokonaly s čistící a detoxikační maskou AHAVA CLEAR TIME TO CLEAR.

Součástí běžné denní péče by měly být denní a noční krémy, protivráskové emulze a tělová mléka s obsahem minerálů. Jednou za čas je záhodno vylepšit facelift pomocí pleťové masky AHAVA MINERAL MUD CLEARING, která je optimální pro citlivou a problematickou pleť s akné.

 

Jako ze žurnálu

Za výdobytek kosmetické řady lze bezesporu považovat vyplňovač hlubokých vrásek AHAVA APPLE OF SODOM DEEP WRINKLE FILLER, který vypíná pleť a vyplňuje hluboké i mimické vrásky. Používá se jako poslední krok v péči o pleť (před aplikací make-upu). Pomocí aplikátoru nanesete krém přímo do vrásek. Konečky prstů zaklepete do úplného vstřebání.

Díky AHAVA produktům bude každá žena opět jako ze žurnálu a nejen vy pak svůj odraz v zrcadle bude milovat.

1 KOMENTÁŘ

  1. Tahle kosmetika vypadá moc dobře, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte zda dělají i dekorativní kosmetiku jako řasenky nebo paletky na oči nebo obočí? Ráda bych vyzkoušela nějakou takto kvalitní značku. I když u toho obočí ještě uvidím, dost teď uvažuji o něčem takovém https://ar-aesthetics.cz/vlaskovani-oboci Moje obočí má totiž úplně atypický tvar a už bych s tím konečně něco ráda udělala 🙂

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here