Nejen ženy, ale ty především, pečují o svou pleť, aby co nejdéle vypadaly mladě, bez známek stárnutí, a když už se projeví, aby byly vrásky co nejmenší, nepatrné, stejně jako pigmentové skvrny a jiné nedostatky. Jestliže patříte také k těm, kdo si rádi pomohou přírodní kosmetikou a dalšími zdravými výrobky, určitě vám přijde vhod najít tipy na péči o pleť po třicítce.

Známá kyselina hyaluronová

V koupelně každé ženy, která překročila práh třiceti let, by se měla nacházet osvědčená a žádaná kyselina hyaluronová. Díky ní je pleť hydratovaná, jemnější, pevnější a elastičtější. Určitě přivítáte i fakt, že pomáhá zpomalit stárnutí pokožky. Regeneruje a chrání před vnějšími vlivy a detoxikuje pleť spolu s aktivováním samoočistných mechanismů. Kyselina hyaluronová je výbornou zásobárnou vlhkosti, a tak napomáhá k redukci hlubokých vrásek i tvorbě nových. Dokonce pomáhá při hojení ran a jizev.

Vzácná opuncie fíková

Přírodní lifting pro výrazné omlazení pleti, vyhlazení vrásek a dodání pleti ztracené pružnosti, je nám k dispozici díky oleji z Opuncie fíkové. Chemické složení kaktusového oleje je dnes zkoumáno, ale prokázalo se, že hlavními mastnými kyselinami jsou esenciální kyselina linolová, kyselina olejová a kyselina palmitová. Všechny tyto kyseliny jsou prospěšné pro naši pokožku a účinky oleje jsou dokázány a potvrzeny.

Pro svou výrobu patří k nejdražším olejům na světě, neboť na výrobu litru oleje je potřeba asi 28 – 30 kg čistých vylisovaných semínek, které vyprodukuje více než 1 200 kg ovoce, plodů Opuncie fíkové. Olej je lisován za studena a nejsou použity žádné chemicky ošetřené plody. Díky Opuncii bude vaše pokožka regenerovaná, zklidní se její případné podráždění, nebude předčasně stárnout, dojde k regeneraci nehtových lůžek redukci tmavých kruhů a váčků pod očima, póry se vám stáhnou a pleť celkově bude chráněna před volnými radikály silným antioxidantem. Použít ji můžete i k regeneraci vlasových kořínků.

Žijte zdravě ruku v ruce s přírodou a vyzkoušejte kyselinu hyaluronovou i výborný olej ze semínek Opuncie fíkové. Účinky poznáte za pár týdnů a jistě s nimi budete spokojení, jako mnozí uživatelé před vámi.

1 KOMENTÁŘ

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here