Žijeme sice v době, kdy slovíčko sex nepřetržitě rezonuje veřejným prostorem, ale když přijde řeč na některé praktiky, raději uhýbáme pohledem. Přitom na nich není vůbec nic „špatného“. Exemplárním příkladem je anální sex – druh erotického aktu, o kterém tajně sní téměř všichni muži. Praxe je bohužel úplně jiná než představy análkuchtivých pánů – podle statistik tuto sexuální aktivitu v nikdy v životě nevyzkouší až polovina populace. Patříte do ní i vy, ale jen proto, že nevíte, jak se na ní připravit a jak ji správně provozovat? Odpovědi na nejpalčivější otázky najdete v tomto článku.

Někdo moudrý řekl, že anální sex člověk nenávidí, nebo miluje. Nic mezi tím prý neexistuje. Možná by se slušelo dodat, že ti, kteří mají k pohlavnímu styku provozovanému do análního otvoru odpor, pravděpodobně jen netuší, jak nevšednímu milování přistupovat.

Praktika, ze které žena neotěhotní

O análním sexu se tradují mnohé mýty a polopravdy. Například tvrzení, že vede k otěhotnění – není to pravda, a to ani v případě, že by muž do zadečku vyvrcholil. Samozřejmě si musí dát pozor při manipulaci penisu kolem genitálu.

Hygiena je základ

Jakkoliv lze na anální sex pohlížet jako na perfektní zpestření ke klasickému milování, je třeba jej provozovat obezřetně z důvodu zvýšeného rizika infekce. Důvodem je fakt, že se řitní otvor a konečník poměrně snadno poraní. Souloži by měla předcházet koupel a žena si může vyprázdnit střeva klystýrem. Určitě je vhodné používat kondom a vyměnit jej, pokud se po análním styku pokračuje vaginálním.

Na hygienu dbejte také při používání pomůcek. Rozhodnete-li se například použít dildo, po dráždění konečníku ho nevsouvejte do pochvy dříve, než ho pečlivě umyjete – mohlo by dojít k přenosu bakterií způsobujících zánět. A protože se v intimních chvílích na důležitá opatření zapomíná a o čištění hraček v průběhu milování nemůže být řeč, je vhodné disponovat více pomůckami. Anální dildo je navíc pro stimulaci řitního otvoru vhodnější než dildo klasické.

Pomalu a s lubrikantem

Co by při provozování análního sexu dělat nemělo, je příliš tlačit na pilu. Naopak se snažte dostat do stavu maximálního uvolnění. Ženě bez předchozích zkušeností obvykle trvá i několik dní, než se na akt připraví. S roztahováním análního otvoru si může pomoct prstem, následně análním kolíkem, a poté dildem či vibrátorem.

A co je vůbec nejdůležitější? Pořádná porce lubrikačního gelu. Jen se vyhněte tomu na vodní bázi – je k ničemu. Jedinou správnou volbou je gel silikonový.

2 x KOMENTOVÁNO

  1. My třeba do tak odvážných věcí ani jít nechceme. No vážně, to není nic pro nás. Nám stačí si udělat vzájemnou masáž a jednou za týden ve středu na to vlítnout. Když mluvím o té masáži tak mi dochází že nám doma chybí dřevěné masážní pomůcky. Tak snad je manžel konečně pořídí.

  2. No je pravda že tohle téma se moc na veřejnosti moc neprobira. Ale třeba u nás je to příjemnou alternativou když žena má své dny. Samozřejmě se snažíme být ohleduplní a dodržovat hygienu. Ale co mě tak poslední dobou docela zaujalo jsou třeba takové masáže https://www.erotic-massage-in-prague.cz/sexmasaze/ ještě jsem to žene nenadhodil ale docela rád bych na něco takového zašel přece to není nevěra když se nejedná o sex. A mohli by jsme jít i na takovou společnou masáž.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here