Potěšit milovanou ženu není zase tak složité. Něžnému pohlaví udělá radost kytice růži, čokoláda, ale nejvíce se jí zavděčíte skvostným šperkem. K nejkrásnějším patří sety s krystaly Swarovski, které jsou dechberoucí, a přitom cenově dostupné.

Ne všechny dámy si potrpí na zlaté prsteny, náhrdelníky a náramky, protože se jim zkrátka nelíbí. Přitažlivější jsou pro ně klenoty s třpytícími se kamínky různých barev. Swarovski náušnice a přívěsky jsou jedny z nejoblíbenějších šperkůš, bez ohledu na věk.

Dokážete jim svou lásku

I když je pugét voňavých květin na sto procent potěší, ženám se to může zdát málo. Jestliže k němu přidáte sety s krystaly Swarowski, uhodíte hřebíček na hlavičku. Drahá polovička k vám bude milá a romantická. Ať už zvolíte sadu stříbrných náušnic a přívěsku zlaté, modré, žluté, červené či fialové barvy, sklidíte velký úspěch. S výběrem odstínu krystalu však nespěchejte, sami musíte vědět, jakou barvu má žena nejraději.

Vyberte si ideální tvar

Ke každému typu obličeje sedne jiný tvar náušnic. Ke kulaté tváři se hodí slzičkové a visací modely. Nic nezkazíte ani jednoduchými pecičkami. Na sto procent vás osloví stříbrný set náušnic a přívěsku s krystaly Swarovski Silver Night a Paradise Shine. Oválný obličej je symetrický a může si dovolit oválné, slzičkové, trojúhelníkové i hodně dlouhé produkty. Mrkněte na web se šperky Swarovski a objednejte si náušnice v elegantním zdobení Aqua, Tanzanite, Light Colorado. Srdíčková tvář si zaslouží modely lustrové a visací, čtvercový obličej naopak kulaté designy, kroužky, pecky a polokruhy.

Náušnice Swarovski vám neudělají díru v rodinném rozpočtu. V každé situaci v nich zazáříte, záleží jen na vašem vkusu. Za cenu drahých zlatých produktů si jich koupíte hned několik a ještě vám zbydou peníze na originální prstýnek a náramek.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here