Ve společné domácnosti s partnerem jsme brzy pověřené i správou pánského šatníku. Nejenže pereme či žehlíme, ale rovněž se staráme o nákup spodního rádla. Umíte jej partnerovi správně vybrat?

Dnešní doba už rozhodně není ve stylu „buď-anebo“. Určitě každý muž preferuje více některý z typů spodního prádla před jiným, avšak jeho výběr vždy záleží též na tom, pod co si prádlo právě obléká. Pro nás ženy to znamená, že nesáhneme nikdy vedle, ať vybereme muži slipy, boxerky či trenýrky. Kdy se co muži hodí?

Upnuté kalhoty nesvědčí mužskému zdraví

Muži, kteří nosí upnutější džínsy, oceňují zejména boxerky a slipy. Pod úzkými kalhotami se nerolují a dobře padnou. Pravdou však je, že muž na sebe obléká hned dvě věci, které jeho mužství neprospívají. Upnuté oblečení, ať již jde o slipy či džíny, nejsou zrovna blahodárné pro mužské spermie. Co tak muže přesvědčit, aby nosili trochu volnější kalhoty?

Pod volnější kalhoty si mohou pánové dovolit i volnější spodní prádlo

Klasické trenýrky už nejsou faux-pas, ale přesto se nosí spíše trenkoslipy. Mají slušivější střih, někdy jsou o něco užší než běžné pánské trenýrky, a hlavně si ze slipů vzaly praktické knoflíčky na přední části. Návštěva toalety je tak pro muže mnohem méně komplikovaná. Některé trenkoslipy nabízí i tak dobrý střih a materiál, že se nebudou krabatit ani pod úzkými kalhotami. K trenkoslipům se vlastně řadí i boxerky, které dříve soupeřily se slipy o to, kdo se postaví na piedestal, pokud jde o nejoblíbenější spodní prádlo.

Pánské spodní prádlo nemusí nudit

Ano, krásné černé trenkoslipy nic nepokazí, ale nejsou trochu nuda? V době, kdy si pánové do svých šatníků vpustili i pestrobarevné a mnohdy vtipné ponožky, si vpustí podobně veselé kousky i ke svým intimním partiím. Nebojte se proto šatník partnera rozšířit právě o takto pestré pánské spodní prádlo. Určitě si jej rychle oblíbí.

1 KOMENTÁŘ

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here