Zářivě bílý úsměv je vizitkou každého, komu na jeho vzhledu alespoň trochu záleží.
Reprezentuje. Ukazuje, jak se o své tělo staráme a jak důležitá je pro nás každodenní hygiena. Někdy však naše sklovina žloutne i přes tu nejlepší péči.

Stačí, pokud máte v oblibě například kávu, černý čaj nebo červené víno. A jak se této nežádoucí pigmentace zbavit? Řešením je LED technologie, se kterou si snadno poradíte i sami doma.

Když se na vás lidé dívají…

Není divu, že se řada z nás postupem let přestane přirozeně usmívat. I když žluté zuby nejsou žádnou závažnou vadou na kráse, přesto na ně naše okolí dokáže reagovat často zcela nevhodně, leckdy až afektovaně. Nežádoucí zabarvení skloviny vám tak může přinést minusové body u vašich životních partnerů, ale třeba i u pracovního pohovoru. Tak proč to riskovat?

Vždyť bělení zubů už dnes nemusí patřit jen do rukou stomatologa, který si za svou práci nechá zároveň náležitě zaplatit. Ovšem doporučit rozhodně nelze nejrůznější domácí postupy (citron, jedlá soda), jež sklovinu sice krátkodobě vybělí, ovšem zároveň ji poškodí
(naleptají, poškrábou apod).

Bělící gel a LED lampa se o všechno postarají

A po čem tedy sáhnout? Experti z webu Vybelime.cz mají pro vás jednoduché a rychlé řešení. Jejich sada pro bělení zubů obsahuje:

  • bělící gel s přírodními složkami,
  • speciální LED lampu, uzpůsobenou pro snadnou manipulaci i použití.

Záření ze spektra LED dokáže zlikvidovat nebezpečné bakterie, a tím zuby chrání a posiluje (v tomto případě se hodnoty pohybují okolo 530nm).

A samozřejmě je také bělí. Stačí pár minut denně a brzy na sobě uvidíte výsledky. Do měsíce se pak můžete těšit na zuby bělejší i o 5 odstínů. A to už je rozhodně znát.

Zjistěte více na stránkách Vybelime.cz a pořiďte si svou sadu pro efektivní, bezpečné a rychlé bělení zubů ještě dnes. A to za výhodnou cenu.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here