Mnoho věcí na této planetě má dvě stránky mince. I člověk. Zatímco jeden by se pro druhé rozdal, jiný by házel klacky pod nohy jen proto, aby dosáhl co chce. Odstřihněte se od těch, co za to nestojí. Poznejte je podle těchto 7 projevů chování.

Respektují jen lidi, kteří mají určitou moc

Všichni jsme jen kapkou v jednom moři, avšak máme různé profese, rodiny, geny a sny. Falešní lidé mají blízko jen k těm, kteří mají určitou moc. Ve společnosti je poznáte tak, že pendlují od jedné osoby k druhé. Většinou nemají žádné přátele. Hledejte si cestu k lidem, kteří respektují všechny bez ohledu na vzdělání, rasu nebo postavení.

Chce se líbit všem

Když jste oblíbená, máte výhodnější pozici, není to tak? Falešné tváře bývají bohužel tak moudré, že si to uvědomují. Klidně si nasadí masku a oslabily se. Čestní lidé jsou sami sebou a chtějí, aby jejich lidé měli rádi takových, jako ve skutečnosti jsou.

Touží být středem pozornosti

Další způsob, jak si tyto povahy snaží vyžádat respekt druhých. Lidé s velkým srdcem si nepotřebují nic dokazovat, posadí se klidně i do nejtemnějšího kouta.

Chválí se

Chlubit sama sebe je nesmírně důležité. Jakou přidanou hodnotu má ale chvástání před očima všech lidí? Možná proto, že dotyčný si není svým úspěchem jistý nebo trpí nějakým komplexem.

Pomlouvají

Lidem, kteří nevyjadřují své názory otevřeně, se vyhýbejte obloukem.

Slibují, ale nedodrží

Může se stát, že někdo na něco zapomene. Může se stát pravidlem, že váš přítel bude zapomínat na to, co vám slíbil, pravidelně. Pozvěte si ho na kobereček a zjistěte, co je za jeho neschopností plnit závazky. Mohou to být vážné důvody ale i takové, že „lepší zájmy“ jsou pro něj přednější.

Jsou milí, když se jim to hodí

Dobrého člověka poznáte podle velkého srdce. Zpráva se k ostatním s respektem, poslouchá je, je laskavý a nápomocný. Při falešných lidech je takové chování pouze tehdy, když jim o něco jde.

Naučte se rozlišovat mezi lidmi, kteří se tváří, že za něco stojí a těmi, kteří jsou skutečně takoví.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here