Mnohdy nás překvapí, jak šikovné ruce může mít někdo z malé vesničky, města, z místa, odkud byste to vůbec neřekli. Nebo jak šikovná může být parta lidí na činnost, která vás v dané lokalitě mile překvapí. Podobně je na tom pražírna kávy s názvem Ebenica.cz. I když je ze Slovenska, dostala mnohé ocenění za extra lahodnou chuť i aroma vlastnoručně pražené kávy.

Mít svou pražírnu kávy

I malá pražírna kávy může dosáhnout velkých úspěchů. Důkazem je Ebenica Coffee. Její kávy si můžete objednat online, nebo se můžete vydat do podnikové prodejny v Modre, kde si můžete u šálku kávy pohovořit o celém procesu výroby kávy a při degustaci káv si vybrat tu nej, kterou si odvezete i domů.

Společnost se těší úspěchu a pozitivním ohlasům jak ze světa, tak z domoviny. Rychlý, spolehlivý a jednoduchý prodej kávy zajišťuje e-shop ebenica.cz, kde si můžete koupit např. oceněnou kávu Intensivo, která patří k TOP10 espresso kávám Evropy. Chutná zemitěji, ale sladce čokoládově oříškovou chutí.

Ocenění získala i organická káva, která voní jako hrst bonbonů a chutná po karamelu, čokoládě a mandarinkách s názvem Guatemala Acatenamgo. Trio, které zmiňujeme jako oceněné, uzavírá singlová 100 % Arabica s plnými tóny kakaa, vanilky a sladkého citrusového ovoce s názvem El Salvador La Joya. Oceněných káv je v e-shopu víc, stačí si vybrat dle toho, jaké chutě vám jsou libé.

Ochutnejte v pohodlí domova

Pokud se na degustaci nemůžete dostavit, můžete si objednat kávový degustační balíček ve čtyřech různých chuťových variantách.

Aby vám káva chutnala, na blogu Ebenica Coffee najdete i blog s mnoha radami a návody, s nimiž vám bude lahodná káva o kus blíž. Podívat se můžete i na správné uchovávání kávy, aby vám ta, kterou si koupíte, chutnala kdykoli si ji uvaříte.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here