Když se řekne sexy tričko, každý si představí trochu něco jiného. Možná, že sexy je pro vás dámské tričko s velkým výstřihem, nebo pánské, které je těsně upnuté přes paže a ramena. Důležitý však nemusí být pouze střih, ale i to, co je na tričku vyobrazeno.

Sexy mohou být i vtipná trička. Tedy trička s vtipnými nápisy. K jejich nošení potřebujete trochu nadhledu a um brát běžný život s humorem. Takové tričko s nápisy jako „Táák velkej“, „Sekunďák“ či „Hledám tu pravou“, doplněné o vhodné a vtipné obrázky, dokáže perfektně prolomit ledy.

Vtipná trička slouží jako jednoduchý „icebreaker“

Záleží také na tom, k jaké příležitosti si takové tričko obléknete. Promenádovat se v něm na úřadě asi nedoporučujeme, stejně jako jej oblékat do práce, do školy a na jakoukoliv formálně vyhlížející akci. Jsou to výhradně volnočasová trika. Při srazu s přáteli, na procházce nebo při návštěvě hospody (až tam zase jednou budeme moct chodit) s nimi naděláte dostatečnou parádu.

Pokud vám téma sexu přijde až příliš odvážné, ale myšlenka vtipného nápisu vám není cizí, zkusit můžete kvalitní vtipná trička s referencemi na váš oblíbený seriál, trička se zvířátky, jídlem, tématem alkoholu nebo náhodnými vtipnými hláškami. Důležité je, že pokaždé, když si ho obléknete, pobaví jak vás, tak vaše okolí, a zase jednou vás ujistí v tom, že život není tak vážný, jak se někdy může zdát.

I k zodpovědnosti lze přistoupit s humorem. Noste vtipné roušky

Když už jsme naladěni na vtipnou notu, v podobné tematice si pořiďte i další, dnes už zcela běžnou součást outfitu. Roušky. Vypadá to, že se jich ještě po nějaký čas nezbavíme, rozšiřte tak svoji zásobu jednorázových a doma spíchnutých o nějaké zajímavé vtipné roušky. Těšte se na to, jak si vás kolemjdoucí všimnou a obdaří vás milým pousmáním.

1 KOMENTÁŘ

  1. Vtipná sexy trička jsou skvělým způsobem, jak spojit šarm s humorem. které naznačují a zároveň zanechávají místo pro smích, jsou ideální pro ty, kteří chtějí vyjádřit svou hravou stránku. Výběr triček s vtipnými narážkami na romantiku nebo jemně pikantní motivy dodává oblečení pikantní nádech, který rozproudí smích a zároveň vyvolá úsměv. Pro ty, kteří hledají spojení sexy a směšného, ​​jsou tato trička tou správnou volbou pro odvážný a hravý styl.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here