Trápí vás problémy s erekcí? Tak se jich rychle zbavte! Raději dříve nežli později!

Problémy s erekcí trápí stále větší počet mužů. Na vině bývá stres, kouření, nadměrná konzumace alkoholu, drog, některé choroby (diabetes, poruchy endokrinního sytému) i skryté psychické poruchy (deprese a úzkost). K impotenci však může vést i konzumace některých léků a kupodivu i fastfoodové stravování. Úspěšná léčba je stejně jako u většiny zdravotních obtíží závislá na správně stanovené diagnóze, tedy stanovení příčin vašich obtíží.

Nestyďte se!

V první řadě je na místě zcela odhalit stud. Uvědomte si, že jen v Čechách poruchy erekce přiznává každý druhý muž, což rozhodně není málo. Většinou za nimi přitom stojí psychika. I problémy s erekcí se zkrátka často rodí v hlavě. A odtud je třeba je odstranit. Problém si ovšem ze všeho nejdříve musíte přiznat.

Stanovte příčinu svých potíží!

Důležité je také zaměřit pozornost na četnost vašich obtíží. Stojí-li za nimi kocovina, je možné, že po dvou dnech vše bude v pořádku. Je-li na vině stres, pokuste se nejdříve vypořádat s ním. Na pozoru byste měli být, jsou-li vaše potíže opakované. Pak se totiž může jednat o tzv. erektilní disfunkci.

Diagnóza a léčba

Při pátrání po příčině poruchy erekce je vhodné provést vyšetření s cílem vyloučit somatický původ potíží. Pokud se zjistí organická příčina, zaměří se následná léčba na ni. Mužům, u nichž poruchy impotence způsobují chorobné procesy, může být voperovaný penilní implantát. Možné však jsou aplikace k tomu určených injekcí.

Obraťte se na odborníky

Spočívá-li příčina impotence v psychické oblasti, doporučuje se poradenství, popřípadě partnerská sexuální terapie. Zlepšení vaší erekce však často přináší i obyčejná změna životního stylu. Přestaňte kouřit, upravte svůj pitný režim, začněte se hýbat, pravidelně odpočívat a zdravě se stravovat. Vyzkoušet také můžete speciální Kegellovy cviky na prokrvení penisu. Spousta mužů si pochvaluje i speciální výživové tabletky na podporu erekce MerliX s výtažky z účinných bylin, vitamíny a vybranými aminokyselinami.

V každém případě problém začněte řešit. Každý muž je přeci jen samec a jako samec chce ženy dobývat. A sexuálně uspokojit. A to jde bez erekce poměrně obtížně.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here