A je to tu zas. Za pár dní přichází večer splněných přání. Každý, kdo má zájem o to, že mu něco chybí, jako partnerka překvapí změnou v oblasti erotiky. Tričká, pyžamá, ponožky ani knihy se nevyrovnají erotickým zážitkům.

Lepší jak ponožky

Mnohem lepší volbou než chtít ponožky, je chtít od partnerky samodržky na nohách. Pak bude vypadat, jakoby vypochodovala z porna. Je to pohled, díky kterému získáte zcela jiný náhled na sexuální štěstí ve vašem životě. A objevíte, že i běžná žena může být stejně rajcovního jako ty, které máte již pořádně napozorované.

Zkuste něco smělejšího

Říká vám něco rimming? Pokud ani vaší partnerce ne, tak jste smutným mužem. Zkuste toto slovo přeložit do její řeči a v adventním kalendáři si ho zvolit na 24. prosince jako dárek, který vás nenechá chladným. Můžete vzít jed na to, že zážitky, které přijdou, se rimmigu nevyrovnají ani kdyby vám partnerka dala všechny letošní novinky na PS4.

Ukázka toho nejlepšího

Sex bývá většinou omezen na to, že ho děláte s přítelkyní spolu, ale tady vám uniká jedna z krásných součástí vztahu. Vychutnat si její tělo, roztažené nohy a výraz tváře když dosahuje vyvrcholení. Proto si přejte jen jediné. Vidět ji při autoerotickým hře. Můžete tomu napomoci například i tím, že si pod stromečkem najde vibrátor, nebo jiné hračky na dráždění intimní zóny. Bude to nejkrásnější pohled. Lepší než domácí porno a rozhodně i lepší než jakýkoli vánoční program v televizi.

Přejte si po čem toužíte

Každý chlap má svou tajnou komnatu, která se může otevírat jen jednou v roce. Na Štědrý den by ani polovička neměla být lakomá. Proto je to den, kdy můžete nahlas vyslovit své přání, které chcete zkusit a štědrost bude nejen za stolem, ale i v posteli. Ať už máte chuť dostat se k lásce přes „zadní vrátka“, nebo si zahrát nějakou erotickou hru, je to na vás. Štědré Vánoce a hezké pohádky mohou znamenat i uspokojené sexuality.

Konečně svobodě

Na Vánoce se každý obléká do svátečního, ale nejkrásnější bude, když zůstanete nazí. Toto je scénář pro dvojice, které spolu tráví Štědrý večer bez zvědavých očí. Ale zkuste to. Případně se hodí i sexy prádlo, nebo plná nahota. Večeře, dezerty, společné chvíle a vy budete mít krásný dárek na dosah. Večer ve znamení vzrušení s happy endem je přece ten nejkrásnější příběh Vánoc.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here