Máte rádi vzrušení a láká vás erotické dobrodružství někde jinde, než u vás doma? Bojíte se nebo nechcete být partnerovi nevěrní, ale cítíte, že by se nějaká inspirující injekce šikla? Řešení existuje. Nechte se zasvětit do tajů únikové hry a užijte si erotické jiskření plnými doušky.

Úniková hra Doupě neřesti navnadí vaše smysly na erotickou strunu. Poškádlí vaše libido a ukáže, že hraní se sexuálním podtextem může být kvalitní a na úrovni. Scénář hry, která se odehrává v pražském podzemí, vás vtáhne do děje středověkých orgií a vášní. Stanete se nejen sledujícím účinkujícím, ale rovněž se aktivně zapojíte do děje.

Staňte se voyerem orgií

Jediná úniková hra Praha s erotickým podtextem má originální dramaturgii, za kterou by se nemusel stydět ani ten nejlepší spisovatel. Nevinná dívka, která nikdy nepodlehla pokušení chtíče, jednoho dne potkala muže s ostře řezanými rysy. Ihned jí učaroval. Tu noc její pokušitel proměnil Biancu ve svou nesmrtelnou partnerku, která záhy podlehla divoké rozkoši, které se pak oddávala se svým milencem dlouhá léta.

Navštivte doupě neřesti

I vy máte možnost nahlédnout do jejich doupěte neřesti. Vyzkoušet si propriety, se kterými si milenci zkracovali dlouhé chvíle a možná vás čeká i nesmrtelnost. I tohle je možné v escape game Praha, ve hře, kde se fikce potkává s realitou a směřování děje je plně v rukou hráče. Ten dává průchod svým emocím, strachu, logice i pokušení.

Nic pro puritány

Jak naloží se získanými indiciemi? Jak splní zadané úkoly? Nakolik se nechá pohltit vášní a smyslností? To vše je otázkou, která najde svou odpověď až u cíle. Neseďte doma znudění, vyrazte k úniku do podzemí a okuste nepoznané sexy dobrodružství. Mějte na paměti jediné doporučení, které vám nyní dáme: „únikový zážitek“ je těžce návykový a jednou ho prožít nikdy nestačí!

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here