Už od dob, kdy se lidé začali zahalovat bederními rouškami, se každý člověk chtěl alespoň trochu lišit. Různé barvy, zdobení i doplňky tak provázejí lidský šatník napříč historií. Moderní technologie nám umožní vytvářet si originální potisky i doma.

Jedinečnost vede

Trička, mikiny a další textil nosíme téměř každý den a tak jich máme každý doma několik. Oblečení se stalo i žádaným dárkem a pokud je jedinečné, má o to větší hodnotu. S různými nápisy, čísly, obrázky nebo jmény na jakémkoli kousku oblečení pomůže termolis na textil, se kterým na vybrané oblečení natisknete cokoli budete chtít. Vyrobíte tričko na oslavu kulatin člena rodiny, dětem označíte oblečení do školky či do školy, s partou kamarádů vyrazíte na hory ve stejných tričkách a nebo můžete udělat tílka pro kamarádky ze cvičení.

Pro radost i odlišení

Možnost potisknout si textil využijete i pro firemní oblečení, na teambuilding nebo pro označení pracovníků. Pro přátelský zápas ve volejbalu zase bude chtít mít každý z hráčů na zádech své jméno nebo číslo a na dámskou jízdu třeba budete chtít stejný název. Nebo máte doma dvojčata a babičky i dědečkové nikdy neví, který je který? Natiskněte jim to na trička a hned bude jasno. Variant, jak ze svého oblečení udělat originální kousky je opravdu mnoho, řezací plotr bezchybně vyřeže požadované nápisy, přezdívky, jména nebo čísla, která mu v počítačovém programu připravíte. Pak už stačí jen vyrobený potisk vzít a natisknout na textil, který jste si vybrali. Tedy pod termolisem při vysoké teplotě a tlaku zažehlit, aby se docílilo ideálního výsledku.

Potisky vydrží na textilu dlouho, nepraskají, neloupou se a lze s nimi samozřejmě dát oblečení i do pračky. Originalita vládne světu a tak můžete dělat radost sobě i svému okolí vtipnými tričky, mikinami nebo jakýmkoli jiným textilem.

1 KOMENTÁŘ

 1. Hello.

  My name is Irina. I am an expert in posting articles and texts on various websites.

  Would you be interested in mutual cooperation? In fact, I have to propose you something but before starting working answer please this questionnaire in the link below: https://forms.gle/58NDRfrHg3RMdRcW7

  It takes no more than 3 minutes but will clarify all the details of the project and accelerate each stage of your future partnership.

  Thank you in advance for your time and I’m looking forward to a fruitful collaboration.

  If you require any further information about the questionnaire or anything else, feel free to contact me.

  Best regards, Irina

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here