Pokud je v sexu nějaký problém, měli by ho vždy řešit oba. Vždycky je to těžké a věřte, že když jde o potíže s erekcí, žádnému muži se o nich nebude mluvit snadno. Překonejte se však a hledejte řešení společně.

Občasná ztráta erekce či problémy s jejím dosažením jsou zcela běžné. Jakmile k nim však dochází pravidelně, na nic nečekejte a hledejte řešení. Váš partner za tyto potíže nemůže, tělo jimi pravděpodobně dává najevo nějaký jiný problém.

Pošlete ho k lékaři

Víte, že za problémy s erekcí může stát i cukrovka nebo třeba kardiovaskulární choroby? Nejdříve je tedy nutné pátrat po příčině. Jestli se stydí, nemusí chodit rovnou k urologovi, dobrým začátkem je návštěva praktického lékaře, který provede základní vyšetření.

Kupte mu tabletky na erekci

Existuje jich celá řada. Kromě notoricky známé Viagry například Cialis či MerliX. Pod různými názvy často dostanete to stejné, jenom ty méně marketingově známé přípravky bývají levnější. Do smrti zobat tabletky není řešení, nicméně aspoň dočasně muži pomohou získat zpět ztracené sebevědomí. Chlapi nesou těžce, když jim jejich nádobíčko nefunguje.

Začněte žít zdravěji

Někdy bývá na vině nesprávná životospráva. Sáhněte si do svědomí, jak se stravujete. Jíte málo ovoce a zeleniny, spoustu smažených a tučných jídel, sportu moc nedáte a na nákup jedete raději autem, než abyste se prošli? I tady může být zakopaný pes. Začněte se společně stravovat trochu zdravěji, sportujte, nebo aspoň choďte na procházky. Zdravý životní styl má vliv na celý organismus a erekce není výjimkou.

Dopřejte si trochu klidu

Zhodnoťte také psychickou situaci. Velký tlak v zaměstnání, neshody ve vztahu – tohle všechno má značný vliv na kvalitu erekce. Možná bude stačit jen trocha trpělivosti, a až se vše uklidní, navrátí se i erekce. Tabletky na erekci zafungují okamžitě, ale nepřestávejte hledat skutečnou příčinu potíží.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here