Nuda v milostném životě je častý zabiják vztahů, to všichni velmi dobře víme. Obrana proti stereotypu v posteli je přitom jednoduchá. Stačí si pořídit novou erotickou hračku nebo nějakým způsobem vyvolat erotickou atmosféru. Třeba prostřednictvím online hry!

Umělá vagína, vibrátor nebo dildo jsou skvělými pomocníky, a ačkoliv si s nimi užijete i o samotě, využití najdou také při párovém milostném aktu. K dobrým sexuálním zážitkům však erotické pomůcky nejsou nezbytné. Jde to i jinak!

Kdo si hraje, nezlobí

Sexio.cz je nejdiskrétnější sexhop v ČR, nabízí celou řadu erotických pomůcek, do zásilek přidává vlastní brožuru s radami, jak se o hračky starat, chlubí se také rychlým dodáním. Co by vás však mohlo zajímat ještě více, je jejich erotická hra Dares for Joy. Je určena heterosexuálním i homosexuálním párům, můžete si ji zahrát kdykoliv zcela zdarma. Vše, co potřebujete, jsou dvě zařízení (například dva mobilní telefony, protože ty se dají vzít do postele).

Do hry je třeba se zaregistrovat, musíte vyplnit, jaké erotické hračky máte k dispozici a které praktiky se vám líbí. Podle toho totiž hra vypadá. V praxi jde o to, že se střídavě každému z páru zobrazují úkoly. Ty je nutné splnit za určený časový limit, dají vyměnit, kdyby se vám náhodou daná činnost nelíbila. Aby byl partner překvapený, je možné před ním úkol ukrýt, právě proto potřebujete každý svoje zařízení na hraní.

Tip: Ještě žhavější je speciální typ hry nazvaný „Tajná hra“. V tom se totiž úkoly objevují v náhodný čas během dne. Mohou vás tedy překvapit u večeře, v práci či během nakupování.

Čím více hraček máte, tím více úkolů je vám k dispozici

Úkoly do hry přidávají její tvůrci, ale také sami hráči. Vše je samozřejmě kontrolováno, opakující se úkoly jsou vyřazovány. Pokud sami nějakým úkolem přispějete, získáte jako odměnu mód tajné hry popsaný výše.

I bez hraček si s Dares 4 Joy užijete spoustu zábavy, s nimi se vám ovšem otevře celá nová dimenze úkolů. Nezapomeňte, že na Sexio.cz mají skladem průběžně kolem 95 % zboží a nabízí opravdu rychlé odeslání. Možná byste si mohli pohrát už zítra!

1 KOMENTÁŘ

  1. My už jsme na takové věci asi staří. Bohatě nám staší si pustit na televizi harry potter a potom se můžeme mazlit klidně do rána. To jsme mimochodem s partnerem už dlouho nepraktikovali, asi to budu muset u nás také někdy navrhnout. On s ničím takovým sám totiž nepřijde, na to ho už moc dobře znám.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here