Měli jste někdy možnost pracovat nebo setrvávat v místech, kde byl nepříjemný hluk? Nemusel být ani nadměrný, ale když byl velmi častý, obtěžoval, otravoval, způsoboval nám nervozitu? Ano, tohle všechno dělá nechtěný hluk. Když trvá dlouho, lidem působí i zdravotní problémy. V hluku jsme ve stresu, vnitřním napětí, a nelze s tím nic dělat.

Odhlučnění nechte na profesionálech

Velmi často se setkáváme s hlukem v práci. Když je např. kancelář umístěna vedle dílny, kde dochází k tlučení obrovskými kladivy, nebo garáž, kde se opravují auta, hluk se klasickou zdí dostává i do vedlejších prostorů. Hluk způsobují i stroje, které slouží nám, lidem, jako třeba klimatizace.

Zajímá vás, jak se spolehlivě řeší odhlučnění klimatizace? Využít můžete služby společnosti potichu.cz. Ta řeší odhlučnění v průmyslu velmi často. Klimatizace, ale i tepelná čerpadla způsobují zvýšený hluk, a to nejen firmám, ale i domácnostem. Lze je opatřit protihlukovými buňkami, protihlukovými zástěnami a kryty. Vždy je ale potřeba postupovat individuálně podle velikosti zařízení i míry hluku. Velkou výhodou je, že u panelů, z nichž se boxy a zástěny dělají, se dá upravit každý parametr, rozměr, barva a akustické vlastnosti. Plně se také dají demontovat z ocelového rámu, což je pro přístup ke strojům velmi důležité.

Zvyšování neprůzvučnosti konstrukcí

Při výstavbě i rekonstrukci budov je možné zvýšit neprůzvučnost konstrukcí akustickou pěnou. Takže můžete bezpečně použít akustickou desku a odhlučnit stěnu i podlahu. Dá se ale i pod koberec umístit kročejová izolace. Volit můžete Silet Foam 120 ke zvýšení vzduchové neprůzvučnosti konstrukcí, tedy stěny nebo podlahy. Pod koberec je pak vhodná Silent Foam Carpet kročejová izolace.

Potichu.cz vám pomůže zbavit se jakéhokoli hluku.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here