Pravdou je, že pevnou erekcí jsme nebyli obdařeni na doživotí. Vrchol našeho mužství vlastně končí ve 25 letech. Což je někdy pro mnohé z nás chvíle, kdy začínáme s první dlouhodobější partnerkou. Nejde o dobrou zprávu. Radikálněji z kopce to jde s našimi sexuálními schopnostmi dolu po čtyřicítce. Po padesátce může být dosažení pevného ztopoření problém, se kterým si neporadíme bez pomoci.

Dnes není ničím výjimečným, že právě ve věku, kdy se naše partnerka dostala na vrchol svých sexuálních aktivit, chce s námi založit rodinu, jsme jako muži v situaci, že už to, pokud jde o sex, není tím, čím bývalo. Právě sexuální selhání pak může způsobit i selhání celého partnerského vztahu. Nejde o to, že by naše partnerky nebyly chápavé a zas tolik jim naše občasná indispozice vadila. Problém je spíše na naší straně. Psychicky náš problém neseme těžce, vyhýbáme se partnerce, mnohdy dokonce trvalou partnerku začneme podvádět, protože v novém vztahu nám naše chemie pomáhá překonat i naše slábnoucí libido. Je to však jen do času, co si často uvědomíme až ve chvíli, kdy se naše nevěra provalí a trvalý fungující vztah je v troskách, které již nejde vzkřísit.

Své v naší erektilní dysfunkci dělá nejen věk, ale i životní styl

Kouření, stres, nadváha, nedostatek pohybu – tohle vše nám naše tělo v mladším věku odpouštělo. Postupně se ale tyto nešvary proměňují na problémy. Trpíme vysokým krevním tlakem, máme vysoký cholesterol, cévní problémy, cukrovku… Problémy se hromadí a často je důsledkem právě neschopnost erekce. Ať již dostatečně pevné, dlouhodobé, či erekce jako takové vůbec.

S erekcí pomáhá řada látek i přírodních bylin

Velice populární a přes tisíc let používanou bylinou na zvýšení libida je kotvičník zemní. Jiná bylina, královna peruánských And, maca peruánská, se na podporu plodnosti a též fyzické či psychické odolnosti používá dokonce přes 2000 let. Mezi bylinami pak, pokud jde o podporu erekce, vyniká ještě muira puama. Moderními látkami podporujícími přímo prokrvení jsou L-Arginin a L-Citrulin. Ale pozor, na cévy má pozitivní vliv i náš příjem vitaminu C. Nakonec je tady ještě zajímavý alkaloid, který má schopnost podpořit účinnost zmiňovaných látek – je jím Piperin, přírodní alkaloid z černého pepře.

Komplexní podpora erekce se jmenuje Amarex

Dát dohromady tento „avengers“ tým, který zatočí s našimi problémy s erekcí, by se mohlo zdát být složité. Není! Díky přípravku Amarex se dostala komplexní podpora erekce do jediné kapsle. Nejde o žádný chemický koktejl, ale o účinné výtažky z bylin. Přesto není efekt menší než u chemických preparátů. Nástup účinku je do 30 až 60 minut. Veškeré použité extrakty jsou certifikované, bez vedlejších účinků a preparát je doporučován rovněž urology.

Amarex se užívá 30 až 60 minut před plánovaným sexuálním aktem. Nemusíte se samozřejmě bát nechtěné erekce. K tomu, aby se dostavila, nestačí pouze užít přípravek Amarex, ale je zapotřebí i sexuální stimulace. Takže vše funguje přesně tak, jak má, se žádnými nežádanými efekty. Pokud chcete používat podobný přípravek i jako prevenci pro zlepšení celkového stavu, vhodné je sáhnout po přípravku Amarex Men Komplex. Užívají se dvě až tři kapsle denně a efekt se projeví po dvou až čtyřech týdnech užívaní. Oba přípravky jsou bez lékařského předpisu.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here