Většina výzkumů uvádí, že třetina mužů svou dlouholetou partnerku někdy podvedla. Jiný výzkum zas tvrdí, že je to více než polovina. Ať už je to tak nebo onak, muži bývají nevěrní často. Chcete vědět proč? Pokud si myslíte, že nejčastější důvod je lepší vzhled té druhé, mýlíte se. Chlapi hledají i něco jiného!

1. Emocionální nespokojenost

I když tento důvod považujeme spíše za nejčastější důvod nevěry u žen, i u mužů je to tak. Pokud muž přestane cítit, že je se svou partnerkou na jedné vlně, že se odcizili, nebo že ho ta jeho přestává milovat a každý si začíná žít vlastní život, je to živná půda pro sebevražedné uspokojení citových tužeb  někde jinde. Nespokojenost často pramení z toho, že jste časem začali mít jiné tužby- vy chcete další dítě a on by vás rád viděl v kostýmu zpět v práci, nebo naopak, vy toužíte po kariéře a společnosti a on by chtěl, abyste se více staraly o něj a rodinu.

2. Ocenění a obdiv

Doma už neposlouchá jaký je šikovný a výjimečný, ani to, jak dobře vypadá, protože po letech nám to už jaksi těžko leze z úst. Při tom málo ocenění a obdivu je jeden z nejčastějších důvodů, který „dotlačí“ muže do postele jiné. Milenky chválí a těší se z každé hlouposti. Milence se zdá sexy i jeho tučné břicho a řekne mu, že je super šofér. Že i vy víte, že je skvělý řidič? Ok, tak ale proč mu to neřeknete?

3. Nuda

Stereotyp doma, stereotyp v práci, vše v podstatě ok, ale žádná „šťáva“ ani dobrodružství. Je mnoho lidí, kteří svou rutinu a bezpečí milují a nechtěli by tuto zónu opustit. No je mnoho i takových, kteří se v ní dusí a mají pocit, že nežijí. No a občasné zpestření si života románkem může být pro takové muže „záchrana“ i když riskují. Od vypisování si na WhatsApp až po zrealizování sexu je může emočně vyživit na dlouhou dobu.

4. Je zkrátka takový

Byl sukničkář už na střední škole, na vysoké měl dvě regulérní frajerky najednou a vedle toho ještě stíhal krátké avantýry. Muži, kteří jsou otroci svého penisu, existují. Buď je jejich úchylka založena na opravdovém fyziologickém podkladě (prostě mají více testosteronu) nebo mají nějaký komplex, který si takto řeší. Tak či onak, takový muži jsou nešťastní a nešťastné jsou i ženy kolem nich.

5. Špatná parta

I když jsou už velcí, jejich přátelé na ně působí stejně, jako když byly ještě děcka. Navzájem se ovlivňují a předbíhají, ale i hecují. Pokud má váš muž kámošů, pro které není problém podvádět své ženy a pokud s nimi tráví hodně času, není to dobré. Známé muž byl nedávno na lyžování s takovými povedeným kamarády. Opili se, zavolali baby z vedlejšího stolu, ať si přisednou no a bylo to. Kamarádka po lyžování našla v telefonu svého muže konverzaci, ve které se její drahý dohadoval na „rande“ z jednou z nich. Pak to sice zrušil (zřejmě výčitky), ale i tak …

6. Žádné společné hobby

Když jednou budete důchodci, už vás nebudou spojovat malé děti ani sex. Budou vás spojovat společné hobby, od vášně pro dobré jídlo, zajímavé dovolené či cyklistiku. Zkrátka činnosti, které rádi děláte spolu. Pokud takové nemáte, je možné, že mu to chybí. Pokud je vášnivý cyklista a vy byste „na to nesedla ani za boha“, možná se najde taková, která se s ním po těch kopcích bude vozit ráda …

7. Jeho věk

Mnoho moudrých žen v letech mi už řeklo, že věk kolem padesátky muže zkrátka třeba jen přežít. Protože jejich mládí je nenávratně pryč, děti jsou už velké, v kariéře se už nemá příliš kam posunout. A tak hodnotí, bilancuje no a co je pro něj nejjednodušší změnit? Přece vás! I když vám to v podstatě klape, může se stát, že váš muž opravdu překonává hlubokou krizi středního věku a najde si přítelkyni. Možná na chvíli, možná na stálo.

8. Vzhled

Není to sice častý důvod nevěry tak, jak jste si možná mysleli, ale samozřejmě i toto se stává. Jednoduše jste po dětech přibraly, nikdy jste nebyli typ, který by se o sebe nějak extra staral, byla jste pěkná tak od přírody. Věkem se však to „od přírody“ ztrácí, vám to nevadí, jemu ano. On chodí cvičit a také se dobře obléká, ale vy k takovým věcem vztah nemáte. Upozornil váš už sto krát, že byste „měli se sebou něco dělat“, ale vy jste nechápala … až si našel přítelkyni. Pěstěnější, štíhlejší, jednoduše hezčí.

9. Pomsta

Kdysi jste ho podvedly vy, on to zjistil, ale zůstali jste spolu. I když se po letech zdá vše jako tak v pořádku, v něm to stále je. Jeho zlomené srdce a ponížené ego se nikdy nedali zcela dohromady. No a když se najednou objeví nějaká žena, se kterou mu přeskočí jiskra, nebude mít v sobě tu brzdu, proč TO neudělat. Udělá vám a  to už jen z pomsty.

10. Jednoduše sex

Činnost, která vás kdysi dala dohromady, díky které máte děti, kvůli které se páchají zločiny a která ovládá každého člověka. Sex. Pokud ho se svým mužem z jakéhokoli důvodu odmítnete a připustíte tak maximálně jednou do měsíce, je velmi pravděpodobné, že si své sexuální představy splní s jinou ženou. Sex je vynikajícím a téměř neomylným indikátorem ve vztahu.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here