Není to tak dlouho, co tu ještě bylo léto a vše, co k němu patří – vedra, koupaliště, dovolené i chození tzv. „naostro“ – prostě pohoda. No jo, jenže to je teď pryč, neboť během noci již teploty opět směle atakují nulu, a teď už to bez spodního prádla moc dobře nejde. A pokud se ani Vám nechce navlékat do těch starých, sešlých trenek a odpudivých slipů, které jste během léta používali jen sporadicky, je čas se u společnosti Trenky shop poohlédnout po nějakých nových exemplářích –  luxusní trenýrky a boxerky jsou tu jen pro Vás.

Trenky a boxerky STYX a DREEVEE jsou vítězi!

Čím se luxusní trenky a boxerky odlišují například od slipů? Principielně prakticky nijak – buď jsou jen o něco delší a plandavější než slipy, anebo upnuté na tělo. Ten rozdíl je jasně patrný při pohledu do zrcadla – jsou prostě mnohem více přitažlivější a sexy! A co teprve, když se na Vás v nich podívá žena – s luxusním spodním prádlem v ní snadno vzbudíte nejtajnější erotické fantazie. Luxusní boxerky jsou prostě sexy a ženy je na muži zbožňují!

Zkus boxerky a uvidíš

Ačkoliv to některé ženy nevyřvávají do světa, slipy je přímo odpuzují, boxerky a trenýrky naopak přitahují. Pokud nevěříte, schválně se partnerky nebo některé z blízkých kamarádek zeptejte, zda více zbožňuje slipy nebo boxerky? Co raději na svém muži vidí, a co naopak by raději vyhodila? Možná se Vám z těch všech reakcí: „Slipy? Fuuuuuj,“ či „Kdo dnes ještě nosí ty asexuální slipy?“ zatočí hlava několikrát dokola. Pánové, zapomeňte občas na svou hrdost, že Vám „přece ženská nebude kecat i do spoďárů“. Raději ve své vlastní iniciativě vyzkoušejte kvalitní a skvěle vypadající boxerky. Pocítíte ten rozdíl.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here