Sen o pohádkových zásnubách se nesplní každé ženě, přesto bývá tento den jedním z těch, na které se nezapomíná. A měl by nám ho připomínat i prsten.

Nezáleží a tom, kde. V tichosti domova, na okázalé večeři, na výletě s kamarády nebo na exotickém místě, vždy má žádost o ruku své kouzlo. Po ní tradičně následuje navlečení prstenu jako potvrzení toho, že oba dva chtějí být spolu. Prstenem se pak dívka či žena chlubí i svému okolí a proto je důležité, aby byl krásný a zajímavý na první pohled. Velké úspěchy slaví zásnubní prsteny s briliantem, který se třpytí při každém pohybu. Když pak dojde ke svatbě, k zásnubnímu prstenu se přidá prsten snubní. Ten by ho měl primárně nahradit, ale mnoho žen si oblíbí a zamiluje právě prsten zásnubní a pak nosí na prstech oba dva.

Brilianty mají oslnivý lesk díky mnoha vybroušeným ploškám, které se brousí speciálním briliantovým brusem. Z každé plošky se odráží světlo a tak se briliant leskne a třpytí a zaujme každého na první pohled. I proto jsou tak oblíbené nejen prsteny, ale všechny briliantové šperky. Každý outfit dokážou povznést na vyšší úroveň, skvěle si rozumí se společenskými šaty i plesovou róbou. Vždy je potřeba myslet na to, že náhrdelník nebo náušnice s brilianty by měly vyniknout, proto je vhodné je kombinovat s šaty a celkově oblečením, které má jednoduchý design a čisté linie. Nic tak nebude rušit krásnu šperků a dovolí briliantům vyniknout a zaujmout každého v okolí. Přirozené sluneční světlo i to umělé v plesových sálech a kongresových halách pomůže šperkům zvýraznit jejich krásu a nositelka tak už nemusí dělat vůbec nic, jen se usmívat a užívat si obdiv okolí. A to bez ohledu na to, zda se o lesk postaraly náušnice nebo zásnubní prsten.

U zásnub je důležité, že jsou dva lidé spolu. Prstýnek je jen potvrzením jejich lásky, jen má navíc přidanou hodnotu budoucí svatby a samozřejmě i možnost pochlubit se kamarádkám a kolegyním. I proto je důležité vybrat ten nejkrásnější, který bude provázet ženu dál celým životem.

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here