Být single je dnes spíše módním trendem a běžnou věcí, než důvod k lítosti jako v dobách našich babiček. Život sám se sebou přináší mnoho výhod i nevýhod, stejně jako život ve dvou.

Dostatek času na své přátele a koníčky, možnost organizovat si čas po svém a bez ohledu na partnera nebo děti nám single život umožňuje. To, proč zůstáváme sami a nehledáme si partnera, má mnoho důvodů. Přestali jsme opačnému pohlaví věřit, dlouhodobý partner nás opustil nebo prostě jen nemáme tolik možností potkat toho pravého. Na uvolnění a intimní chvilky pak můžeme hledat jednorázové známosti nebo si pořídit do ložnice náhradníka či náhradnici. Jenže známost na jednu noc nemusí být vždy rozumné a hlavně bezpečné řešení, zvlášť pro ženy. Mnohem bezpečnější variantou, jak neusínat večer sama, je nafukovací muž. Nejen, že uspokojí všechny potřeby, ale je výborný i jen jako společník, pokud se vám stýská spíše po mužném objetí a špatně se vám ve velké posteli usíná.

 

Muži mají často s partnerkami na jednu noc více zkušeností, hrozí ale riziko, že daná slečna nepochopí, že šlo o flirt a bude vyžadovat vztah. Těm pak mohou dělat společnost nafukovací panny v mnoha různých provedeních. Na nic se neptají, nehádají se a vždy jsou připravené splnit všechny vaše touhy a sny. V široké nabídce si vybere každý, záleží jen na vašich požadavcích a také rozpočtu. Typy s vyšší cenou jsou vyrobené z materiálu, který je na dotek k nerozeznání od lidské kůže a mají velmi variabilní použití, u levnějších modelů pak nemusíte sáhnout tak hluboko do kapsy.

Pocit osamění na nás může dolehnout především v noci, kdy nás nerozptyluje mnoho jiných povinností a myšlenek jako přes den. Nafukovací partner nebo partnerka do postele nám kromě potěšení mohou poskytnout také potřebné objetí a pocit bezpečí při spánku.

3 x KOMENTOVÁNO

  1. No tak s tímto ale já vůbec nemohu souhlasit. Pravdou sice může být, že úchytky nejsou až tak potřebná součást nábytku, no zároveň je to jakási ozdoba, na kterou se denně koukáme. A tak z toho důvodu si myslím, že bychom se při výběru na ni měli pořádně soustředit. Má někdo stejný názor?

  2. Hehe, já teď uvažuji o jediné vychytávce do ložnice, a to je pořádná nová matrace https://eco-matrace.cz/ 😀 Musím říct, že o takové vychytávce, o které píšete jsem ještě nepřemýšlela. Ale kdo ví, co není může být 😀

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here