Plesová sezóna se pomalu blíží, a proto byste měla přemýšlet nad tím, v jakých šatech tentokrát zazáříte. V první řadě je nezbytné ujasnit si, jaký tvar má vaše postava, protože od toho se potom odvíjí výběr konkrétního střihu. Šaty jsou sice nesmírně důležité, ovšem neměla byste podceňovat ani tak důležitou část večerního outfitu, jako jsou lodičky. V následujících řádcích vám proto představíme současné trendy, abyste věděla, po jakém řešení sáhnout.

U šatů byste měla řešit jejich délku, střih, ale také barvu. Pochopitelné totiž je, že neopálené blondýnce padne úplně jiný odstín než opálené brunetce. Velké popularitě se těší dlouhé šaty, ať už obepínající siluetu, nebo ve tvaru písmene A.

Společenské sandále

Při výběru obuvi byste se měla rozmyslet, jestli chcete společenské sandále, nebo klasické lodičky. Výhodou u první varianty je, že se vám nebude potit noha, neboť taková obuv je dokonale prodyšná. Podpatek byste měla zvolit s ohledem na vaši výšku, ale i výšku vašeho partnera, abyste ho příliš nepřevyšovala. Stejně tak si uvědomte, že čím vyšší podpatek, tím více vás nohy budou bolet, pokud na podpatky nejste zvyklá.

Jestliže zvolíte elegantní společenské sandále, poté je využijete klidně i ke kostýmku, nebo v letních měsících na důležité pracovní schůzky a podobně.

Společenské kabelky

Značnou pozornost si zaslouží také stylové společenské kabelky, u nichž je rozhodující zase kromě designu ještě velikost. Vystačíte si s malou kabelkou, do které si dáte třeba jen peníze a lesk na rty, nebo chcete něco většího na peněženku, pudr a klíče?

Jestliže hledáte vhodný internetový obchod, odkud si objednáte společenské věci, tedy od kabelky až po sandále, podívejte se do pestrého produktového portfolia e-shopu locca.sk. Přestože se jedná o slovenský obchod, nemusíte se ničeho bát, protože zboží zasílá i do České republiky.

1 KOMENTÁŘ

  1. Dobrý den, Váš článek jsem si pozorně přečetla. Ráda bych si pořídila společenské šaty, které by se hodily jak do divadla, koncert tak i na ples. Několik takových šatů jsem objevila na webových stránkách https://nerio.cz/139-damske-obleceni . Moc byly šik a hodily pro jakoukoliv příležitost. Z pozdravem. Magda

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here