Nemusíme si nic namlouvat. Jsme single, neseme to statečně, ale mnohem raději bychom usínali při chlapovi, ne při posledním díle seriálu Sex ve městě. Jsou kolem vás kámošky, které již mají druhého, třetího chlapa, a vy stále nic?

„Musíš si mě zasloužit“

Pokud z vás něco takového vyzařuje, muži se raději ohlížejí po jiné ženské. Ano, dnes je mezi námi, ženami, takový trend. Vím, kdo jsem, jsem si vědoma svých kvalit a pokud mě chceš, musíš … (doplňte své nároky). Tak moc je přesvědčujeme, že se bez nich obejdeme, až tomu uvěří a nevidí důvod bojovat o nás. Samozřejmě, není špatné milovat sebe, svůj život a své návyky. Není špatné být samostatnou bytostí a ne tou, která čeká na muže, aby konečně mohla žít plnohodnotně. Ale hranice mezi sebevědomím a přehnanou sebeláskou je tenká. Mám kamarádku, která větu „musíš si mě zasloužit“ používá doslova. Jednou v baru celkem fajn chlapíkovi vyprávěla, že i v pohádkách musel princ splnit tři těžké úkoly, aby dostal princeznu za ženu. V očích měla triumf, ale ten chlapík se jí zeptal, co nabízí ona. Neboť při princezně v pohádce se z muže stal jednou bohatý král …

„Možná ještě potkám někoho zajímavějšího“

Znáte to, že? Takový ten pocit, že muž, co se o vás zajímá, je super, je tam všechno, co má být, ale … co když? Co když je tam někde venku někdo – hezčí, bohatší, vlivnější, vtipnější, více sexy, srdečnější, umí lépe vařit nebo má lepší přehled ve filmech? Pravda je taková, že problém je ve vás. Nikdy nepotkáte dokonalého muže, jako z Hollywoodu. Když budete probírat, můžete se dopracovat k samotě na věky věků.

Ve svém nitru to nemáte vyřešené s ex

Možná vás ošklivě oklamal, podvedl, zabil ve vás víru v romantiku, lásku, věrnost, prosto víru ve všechno hezké. Možná nemáte v rozchodu jasno, visí nad ním mnoho otazníků a vy se necítíte připravena na nový vztah. Je i taková možnost, že byl pro vás TOP a každého dalšího s ním porovnáváte. Chyba. Nehledejte stejného, ​​jako je on. Hledáte tak dalšího budoucího bývalého. Zkuste rozšířit své obzory a za svým ex definitivně zaklapnout dveře. Opravdu – aby se mohli otevřít nové.

Stále se na vás lepí „zlí hoši“

Tak si je tedy užívejte. Všechny jsme měli období, kdy nás přitahovaly ti, se kterými se nedá fungovat v reálném životě. Ale to opravdu má být jen období. Víceméně krátké. Drama a vášeň, kterou řídí on, manipulace, kterou disponuje a z níž má profesuru, to nepatří do opravdového, rovnocenného vztahu. Pokud vás navzdory vícenásobným frakturám srdce nebaví muži, kteří jsou milí, zavolají opravdu když slíbí a jsou schopni být s vámi i když ????????

Kariéra nadevše

No já nevím. Pokud nestoupne na žebříčku někde u Googlu nebo nepracujete v týmu, který má na dosah vynalezení léku proti ???????

Odmítáte internetové seznamky

Neboť tam podle vás chodí jen ubožáci … To je taková chyba! I Nejedna známe osobnost tam našla svou ženu. I mnozí jiní lidé, kteří měli okruh svých známých uzavřený a neměli možnost narazit na nikoho nového. Jsou seriózní seznamky, jděte do toho!

Když přijde na vztahy, jste cynická a lásku ironizujete

Srandičky jsou srandičky, ale muži chtějí ženy, které uvěří, že jsou jejich životní výhrou. Ty, které věří na lásku na celý život, ty, které mají v očích obdiv, uznání a bezvýhradnou lásku. Se ženou, která tvrdí, že je to celé jen na chvíli a je to o sexu, nikdo nebude budovat vážný vztah …

1 KOMENTÁŘ

ZANECHTE KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here